Міжнародний семінар з Нісіо Будо

16-17 квітня 2011 р. у м. Одеса відбувся міжнародний семінар з Нісіо Будо під керівництвом Такаші Курокі сенсея (5 дан Нісіо рю Тайдо, 5 дан Нісіо рю Іайдо, 5 дан Нісіо рю Дзьодо, 5 дан Айкідо Айкікай). Семінар був організований ЮФУКАН (Центром Нісіо Будо в Україні) та відбувся за сприяння Одеської обласної федерації «Кендо і Будо» у приміщенні спортивного клубу Tiger.


Програма семінару включала презентацію Будо, майстер-класи та атестацію з Іайдо та Тайдо. Семінар розпочався із презентації, що включала демонстрацію Іайдо, виконану Курокі сенсеєм, виступи вчителів Нісіо Будо із різних областей України із різноманітними техніками зі зброєю та без неї, а також демонстрацію Кендо представниками Федерації кендо, іайдо та дзьодо України. Виступ викликав жвавий інтерес серед учасників семінару та глядачів.

У семінарі брали участь численні практикуючі Нісіо Будо з різних регіонів України та Росії. Обидва дні занять були пізнавальними та захоплюючими і пройшли на одному диханні. Організація семінару була на високому рівні, а умови в залі комфортними та зручними, незважаючи на велику кількість учасників семінару.

Наприкінці семінару було анонсовано, що 24-26 червня 2011р. у м. Харкові відбудеться 4ий міжнародний семінар по Нісіо Будо, який проведе Кодзі Йосіда Сіхан (7 дан Айкідо Айкікай, 7 дан Тохо Іай).