Підсумки 2014 року

Черговий рік позаду.

Рік складний, заповнений трагічними подіями та новинами. І разом з тим рік, наповнений мужністю, терпінням, самопожертвою і відвагою.
Фінальною та головною подією року, що минає, була участь команди Федерації в Чемпіонаті України з кендо.

У перший раз, команда, до якої входили представники Київської федерації кендо, брала участь у цьому чемпіонаті. Та за результатами привезла в Київ цінний трофей змагань, посівши перше місце в командних змаганнях. Але безсумнівно головним трофеєм стали щирі слова підтримки і визнання, що звучали на адресу представників Федерації.

Рік 2014 став черговим роком, що підтвердив силу нашої школи кендо, окресливши слабкості і вказав шлях і цілі в новому році як для досвідчених членів федерації, так і початківців, і зовсім юних, атестація для яких стала наймасовішою в 2014 році. Як не можна й не відзначити i зростаючий рівень наших регіональних представників зустріч з якими завжди велика подія в житті Федерації.

І є надія що в Новому році, кількість як юних кендоістов так і регіональних представників, членів Федерації, буде і далі зростати завдяки терпінню і досвіду сенсея, старанням семпай, і загальним прикладом всіх.

З новим роком, друзi!

New Year