РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ!

Ми стоїмо на межі війни. Війни між українцями та росіянами. Це протистояння відбувається вже давно. І тільки зараз ми нарешті побачили усіх “героїв” цієї драми без масок.

Багато хто скаже-ми близькі по крові, багато хто скаже – у нас спільна історія, багато хто скаже-ми один народ. Але я знаю, що рідні по крові люди ніколи не битимуть прикладом автомата по голові за те,що ти хочеш жити вільно, без злодіїв та бандитів.
Росіяни в стосунку до українців на це здатні.

Я впевнений в тому, що народ, який мовчить та втирається після кожного плювка в свій бік недостойний вчити націю, котра сотні років боролась за свої права та свободи.

Росіяни мають нахабство вказувати українцям на їх місце. Мені не треба доводити очевидну істину – загарбник, що вибиває двері в хаті сусіда ногою, тримаючи в руках автомат, ховаючи обличчя за маскою та зневажаючи усі земні та Божі закони не може і не міг бути мені “братнім народом”.
Росіяни ніколи не були справедливими до України.

Лише одиниці росіян наважились висловитись проти кремлівських окупантів та імперіалістичного режиму путіна. Переважна більшість росіян мовчить і вірить, що їхня армія з високого «царського» веління і московського церковного благословіння є армією «миротворців», а не окупантів.

В Україні ніколи не було батюшки-царя. Українці демократичний і вільний народ з давніх часів. Українські міста жили за Магдебурзьким правом, козацька Конституція Пилипа Орлика стала першою в історії, Україна є однією з країн-засновниць ООН.
За честь та відвагу усіх воїнів, хто боронив мою українську землю крізь століття, я обіцяю віддати тіло у боротьбі проти північних окупантів.

Бо волю не зламати!

Ми стоїмо на межі війни. Війни високого морального духу та рабської ницої ментальності.

Ми вже перемогли!

СЛАВА УКРАЇНІ!