RSS Feed
Facebook Fan Page
Twitter

Про федерацiю

Федерація кендо України – всеукраїнська громадська неприбуткова організація фізкультурно-спортивного спрямування, основною метою діяльності якої є розвиток та популяризація кендо в Україні.


Федерація утворена на базі Київської федерації кендо, яка з 2006 року фактично і займалась розвитком та популяризацією кендо як в м.Києві, так і на всій території України.

Утворенню федерації передувала тривала і кропітка робота, метою якої було виявлення і формування регіональної мережі осередків шанувальників кендо.

Офіційно Федерація зареєстрована в грудні 2009 року.

Президентом Федерації є Годай Хірокі сенсей – японець, володар третього дану з кендо.

Федерація активно співпрацює з Посольством Японії в Україні, Японським культурним центром, іншими  організаціями та федераціями з розвитку видів спорту.

Федерація постійно бере участь та самостійно проводить   семінари, культурні заходи, метою яких є розвиток кендо та популяризація японської культури в Україні.

Щорічно Федерація кендо, іайдо та дзьодо України спільно з Посольством Японії в України проводить Чемпіонат України “Турнір на Кубок Посла Японії в України”.

Пріоритетом міжнародній діяльності Федерації є тісна співпраця з Всеяпонською федерацією кендо (AJKF) та Міжнародною федерацією кендо (FIK).

Керівні органи Федерації:

ПрезидентГодай Хірокі сенсей

Генеральний секретарРуслан Прилипко

Голова Технічного комітету з іайдо та дзьодоКурокі Такаші сенсей