Міжнародний семінар з кендо

28-29 травня в Києві відбувся семінар під керівництвом президента Федерації кендо, іайдо та дзьодо України, Годай Хірокі сенсея, 3 дан кендо. І хоча, формат семінару припускав участь представників клубів членів і партнерів Федерації, за результатами можна впевнено сказати, що семінар пройшов під статусом Міжнародного!

Крім кендоїстів українських клубів з міст Київ, Одеса, Мукачево, Львів, на семінарі були присутні гості України: кендоїсти зі столиці Білорусії, міста Мінськ, які навіть відвідали тренування Київської Федерації Кендо перед семінаром.

Програма дводенного семінару включала в себе теорію та принципи кендо етикету, відпрацювання базових технік кендо, приділяла увагу виконанню Kihon Bokuto Kendo Waza ката, а також частину присвячену теорії та практиці суддівства. При цьому не були обділені увагою і початківці кендоїсти, які ще займаються без богу. Для них так само була передбачена особлива програма.

Кожен день семінару закінчувався джігейко.

Федерація кендо, іайдо та дзьодо України висловлює подяку усім учасникам, які знайшли можливість приїхати і взяти участь у семінарі, і особливу, окрему подяку висловлює своїм білоруським гостям.

Ми сподіваємося, що проведений час не пройшов марно для всіх учасників, ми щиро раді нашим новим друзям і сподіваємося, що очікування наступної зустрічі не затягнеться надовго.

Хочемо окремо подякувати керівництву спеціалізованої школи № 47 в особі директора Некетськой Світлани Миколаївни та завуча Зінченко Світлани Володимирівни за співпрацю та допомогу у розвитку кендо та проведенні цього семінару.