IX Кубок Харкова – наш!

21 липня в м.Харків відбувся IX Міжнародний турнір по кендо «Кубок Харкова», у якому взяли участь понад 150 кендок і понад 30 команд з України, Росії, Молдови, Туреччини та Ізраїлю.

За результатами змагань, команда Київськой Федерації Кендо виборола перше місце в командних змаганнях, а капітан команди Денис Федчук зайняв третє місце в індивідуальній першості.

До цієї перемоги команда КФК поступово йшла три роки. Взявши участь в змаганнях за Кубок Харкова вперше у 2011 році, команда зайняла ІІІ місце поступившись у півфіналі фаворитам змагань команді Солкі (Росія). В наступному році команда піднялась на наступну сходинку і посіла II місце, поступившись у фіналі з мінімальним розривом году збірній команді Казахстан-Москва. У цьому році, нарешті, команда майже в незмінному складі посіла I місце, здобувши у фіналі перемогу над збірною командою Ізраїлю.

kfk1-1

Члени команди висловлюють щиру подяку усім тим, хто вболівав і підтримував, усім членам Федерації, які тренуються разом з нами, усім нашим друзям в Україні і за її межами за теплі слова підтримки і віру в наше кендо.
Окрема величезна подяка усім нашим сенсеям і особливо Годай Хірокі сенсею за їх терпіння і бажання щиро ділитися з нами своїми знаннями, за суворі та безкомпромісну вимогливість на тренуваннях та атестаціях, а також за ту щиру любов до кендо, яку всі ми переймаємо від них.

Kiev Kendo Federation